Крумовград и Левски играят при резултат 1:0 в мач от деветия кръг

...

НА ЖИВО: Крумовград - Левски 1:0, Тонев откри резултата

Крумовград и Левски играят при резултат 1 :0  в мач от деветия кръг на efbet Лига.

В първите 15 минути отсъстваха сериозните положения в срещата, като Левски владееше повече топката, само че равнището и интензитетът в играта не бяха високи. В 21-а минута полузащитникът на домакините Димитър Тонев получи прекомерно доста свободно пространство, като не се поколеба да насочи удар от разстояние, а при изстрелът се получи рикошет, като това изненада Пламен Андреев, а топката се озова в неговата врата.

Стартови сформира:

Крумовград:  1. Янко Георгиев, 91. Вячеслав Велев, 5. Матей Шимич, 3. Калоян Пехливанов, 11. Александър Георгиев, 44. Божидар Кацаров, 10. Серкан Юсеин, 23. Димитър Тонев, 14. Даниел Миланович, 13. Диего Рапосо, 9. Александър Колев

Левски:  1. Пламен Андреев, 2. Жереми Петрис, 6. Цунами, 7. Роналдо, 8. Андриан Краев, 9. Рикардиньо, 10. Асен Митков, 11. Джауад Ел Джемили, 17. Уелтън, 33. Хосе Кордоба, 50. Кристиан Димитров